Ultimate challenge I

Tā nu es atgriezos mājās, atlaidos gultā, lai visu šo uzrakstītu, un biju spiesta pieķert sev pie vietas, kur beidzas mugurkauls un iesaukties:

“Ū, sāp, draņķis!”

Bet neaizsteigsimies pārlieku notikumiem priekšā un sāksim no sākuma. Šī nelielā stāsta darbība norisinās Siguldā, 03.-05.09. Galvenajās lomās: piecus no šiem cilvēkiem jau esi sastapis manā Slovākijas brauciena aprakstā, attiecīgi Pūči, F., Santu, Andreju un Kristapu, šajā stāstā pievienojas arī Maija (un epizodiski, kāds, kam vārdā Jānis).

Sākās viss kādā gluži parastā darba dienā, kad F. gmail man nosūtīja ziņu, ka tā un tā, Kristaps mūs aicina uz Siguldu un tā un šitā, un, ka viņš ar Andreju piedaloties kaut kādā tur braucienā un tā un šitā, un mēs tur varot palikt pa nakti un tā un tā, un, lai ņemam līdzi riteņus, jo varot tur arī normāli pabraukāties un tā. Piekritu ar lielu labprāt un sestdienas pēcpusdienā uzņēmām kursu uz Siguldu ar diviem riteņiem bagāžā un divām mafinu kastēm klēpī. ierodoties izrādījās, ka citi biedri ieradušies jau laicīgāk un šobrīd sēž Siguldas Panorāmas ratā, laukumā, kur ir sarkans un dzeltens, un griež vagoniņu uz riņķi tā, ka Santai slikta dūša. Sanāca mazliet pamaldīties, taču beigu beigās izdevās visus četrus satikt un ekskursija pa Siguldu varēja turpināties, tikai nu jau divu gidu sabiedrībā. Iepazināmies ar pilsdrupām (kuras tiek atjaunotas), ķieģeļmākslu, spieķīšparku un, Santai par prieku, pakavējāmies pie sikspārņu vakariņu dīķa.

Atgriežoties mājās, ekskursijas noslēgums tika atzīmēts ar grila iekuršanu (kas izvērtās maķenīt sarežģītā un laikietilpīgā procesā) un vakariņu gatavošanu. Jāatzīst, ka uz grila cepts lasis ir viena no garšīgākajām lietām, ko esmu ēdusi.

Lai dienas noslēgums izdotos pavisam skaists, ap vieniem naktī pagalmā tika iznests teleskops un… zinājāt, ka Jupiters ir svītrains?

1 komentārs

  1. Vilis said,

    jūnijs 30, 2020 plkst. 10:37 am

    Nu nevar būt, ka jupiteru var tā vienkārši ieraudzīt??


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: